Kontakt oss

BK Gruppen

BK Gruppen består i dag av flere ulike selskaper som driver med ulike satsningsområder for å gi deg som kunde den beste kvaliteten.

BK Industrier

BK Trykkpartner

BK Dekorima

BK onCode

BK Logistikk

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Kontaktpersoner

Ingar Jansen
Daglig leder v/ BK Industrier
ingar@bk.no
+47 913 26 530
Arne Nybo
Daglig leder v/ BK Dekorima
arne@bk.no
+47 907 81 330
Jon Lønneberg
Daglig leder v/ BK Logistikk
jon@bk.no
+47 992 11 995
Ivar J. Moe
Daglig leder v/ BK Trykkpartner
ivar@bk.no
+47 926 06 390
Hans Keiseraas
Daglig leder v/ BK onCode
hans@bk.no
+47 951 69 839
Eiliv Bleivik
Driftsleder BK Industrier
eiliv@bk.no
+47 459 59 400
Per Arne Strandbakken
Salg/marked ansv. BK Industrier
pas@bk.no
+47 992 11 999
Thomas K. Jørgensen
Kunderådgiver
thomas@bk.no
+47 930 22 367
Pål Henriksen
Kunderådgiver
paal@bk.no
+47 986 19 001
Rune Løberg
Kunderådgiver
rune@bk.no
+47 934 41 064
Jan Nilsen
Kunderådgiver / AD
jan@bk.no
+47 934 45 243
Johnny Hafslien
Kunderådgiver
johnny@bk.no
+47 450 05 673
Arne Rian
Kunderådgiver
arne.rian@bk.no
+47 455 16 510
Steinar Børsting
Kunderådgiver
steinar@bk.no
+47 913 72 271
Terje Olsen
Kunderådgiver
terje.olsen@bk.no
+47 924 84 455
Georg Reppe
Kunderådgiver
georg@bk.no
+47 926 50 007
Hilde Tanum Skorge
Kunderådgiver
hilde@bk.no
+47 900 45 190
Tom Ivar Arntsen
Kunderådgiver
tom@bk.no
+47 901 99 083
Tine Hallre
Prosjektkoordinator
tine@bk.no
+47 416 27 415
Kine M. Kulseng
Leder Backoffice BK Dekorima
kine@bk.no
+47 934 93 697
Tone Strømberg
Kreativ leder
tone@bk.no
+47 930 29 566
Mikael Larsen
Digital designer
mikael@bk.no
+47 991 08 553
Torgeir Tande
Produksjonsleder BK Industrier
torgeir@bk.no
+47 916 88 830
Heidi Jansen
Regnskap
heidi.jansen@bk.no
+47 416 27 415
Trond N. Gundersen
Avdelingsleder Digitaltrykk
trond@bk.no
+47 905 43 200
Eiril Roberg
HR/HMS ansvarlig
eiril@bk.no
+47 957 88 752
Kristian Hynne
Produksjonsleder skilt og dekor
kristian@bk.no
+47 462 86 983
Anthony Jeffrey Seje
Ass. produksjonsleder skilt og dekor
anthony@bk.no
Eirik H. Nilsen
Backoffice
eirik@bk.no
+47 454 70 772
Er du vår neste kollega?
Send oss din CV til kontakt@bk.no
Vi søker stadig nye folk, er du neste?